Teksta izmērs A A A
LV | EN
Updates
PIETEIKTIES JAUNUMIEM

No rīta līdz vakaram

Pūpolsvētdienas rītā, kā jau ierasts pēdējās nedēļās, Dievs mūs ir svētījis ar arvien augošām iespējām kopā pavadīt laiku lūgšanās un interneta dievkalpojumos, ko ar apbrīnojamu dedzību sagatavo mūsu Baznīcas garīdznieki, bieži kopā ar darbīgiem draudžu locekļiem. Ticu, ka jūs, tāpat kā es - mēs visi esam tik pateicīgi katram un katrai no mūsu ordinētiem un neordinētiem Kristus kalpiem, kas saved mūs kopā virtuālajā pasaulē. Šajos neziņas tik pilnajos laikos, kad esam spiesti būt atdalīti, rodas iespējas samazināt attālumu mūsu starpā pavisam negaidītā veidā. 
[...]
Publicēts 05|04|2020
Archibīskape
Lauma Zušēvica

Klusās nedēļas un Lieldienu dievkalpojumi

Mīļie draudzes locekļi un dievlūdzēji! 

Ārkārtas situācijā piedāvājam Tev un Tavai ģimenei dievkalpojumus Klusā nedēļā un Kristus Augšāmcelšanās svētkos, kuŗus var noskatīties savās mājās videoierakstos. Jēzus ir ar mums ne vien “normālajā” ikdienā, bet arī šajā neparastajā laikā, kas izraisa bažas – kas notiek un notiks, ar valsts ekonomiku, ar darbu, ar personīgajām finansēm, ar bērnu un jauniešu izglītību, ar veselību - vai saslimsim, un ja jā, vai atveseļosimies? Šie dievkalpojumi ļauj visu piedzīvot kopā ar Jēzu. Kopā ar Jēzu iesim uz Jeruzālemi, uz Eļļas kalnu, Golgatas kalnu un pie tukšā kapa.
[...]
Publicēts 05|04|2020
BLUM nozares vadītāja
Sarma Eglīte

Lieldienas krīzes laikā

Šogad Kristus Ciešanu laiks bijis tāds, kādu nekad neesam piedzīvojuši. Stundām sēžam pie datoriem, televizoru ekrāniem, telefoniem… Negribam to darīt, tomēr nevaram neskatīties, neizsekot ziņām. Ilgojamies dzirdēt kaut vienu labu ziņu, statistiku, kas liecinātu, ka briesmīgais Covid-19 spēks samazinājies. Miljoniem cilvēku visā pasaulē mēģina atbildēt uz jautājumu - kam ticēt, kam nē.  Miljoniem cilvēku visā pasaulē mēģina nezaudēt cerību, pacietību un līdzjūtību.  Gribas pārvarēt bailes par to, kāda būs nākotne.  
[...]
Publicēts 01|04|2020
Archibīskape
Lauma Zušēvica
Arhīvs

Scripture of the Month

April
Very truly, I tell you, you will weep and mourn, but the world will rejoice; you will have pain, but your pain will turn into joy.
John 16:20 (New Revised Standard Version)

Follow us

 


Latviešu evaņģēliski luteriskā baznīca Amerikā © 2013. Visas tiesības paturētas.
Dizains: Provincentrs; Izgatavoja: GlobalPRO »